Zen Glow, Neapoli

  • 55 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Zen Glow, Neapoli je centrální apartmán umístěný ve městě Atény v 25 minutách chůze od Národní Archeologické Muzeum v Athénách. Nachází se přibližně 10 minut chůze od stanice metra Ambelokipi a skládá se z 1 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyně.

Terasa na slunění je skvělým místem k večeři a pití.

Apartmán má hlavní umístění, 2 km od centra města Atény. Katedrála svatého Dinonýsia v Aténách je od centrálního místa vzdáleno 2 km. Nacházejí se zde Svoura a Gregorys, kde se podávají pokrmy středozemní kuchyně, které najdete 6 minut chůze od ubytování. Autobusová zastávka Evelpidon je vzdálena 650 metrů od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Zen Glow, Neapoli Atény
Zen Spring, Neapoli
Cena pouze pro mobilní zařízení

Zen Spring, Neapoli

9.6
Skvělý 8 recenzí
27 m od ubytování
USD 226 USD 203
za noc
Exarcheia'S Singular 1Br
Cena pouze pro mobilní zařízení

Exarcheia'S Singular 1Br

8.9
Vynikající 12 recenzí
105 m od ubytování
USD 111 USD 100
za noc
Zen-Wave, Neapoli
Cena pouze pro mobilní zařízení

Zen-Wave, Neapoli

9.0
Výjimečný 17 recenzí
179 m od ubytování
USD 113 USD 102
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    33 km

    Vlaková nádraží

    Victoria Railway Station
    1,6 km

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Prádelna

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence00002930053
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Zen Glow, Neapoli apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Zen Glow, Neapoli apartmán patří mimo jiné Nové muzeum Akropole, Národní Archeologické Muzeum v Athénách, Katedrála svatého Dinonýsia v Aténách.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Zen Glow, Neapoli?
      Cena pronájmu apartmán Zen Glow, Neapoli je 50 €.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán Zen Glow, Neapoli apartmán akceptuje?
      Apartmán Zen Glow, Neapoli apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • Mastercard
      • American Express
      • Visa
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Zen Glow, Neapoli?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Zen Glow, Neapoli patří restaurace Paramithi Coffee Bar a Alexandra Restaurant, které se nacházejí jen asi 7 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán připojení k internetu?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 55 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    33 km

    Vlaková nádraží

    Victoria Railway Station
    1,6 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Zen Glow, Neapoli Atény

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít